ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
PragaPragaPragaPragaPraga

Złota Praga - weekendowa wycieczka autokarowa z noclegiem w Pradze.

Praga znajduje się w samym serce Europy, określana jest jako złota i magiczna. Położona niczym Rzym, na kilku wzgórzach ponad łagodnym łukiem Wełtawy. Nazwa miasta wywodzi się od słowa czeskiego práh, które oznacza próg domu. Słowa te powiązane są z gościnnością oraz otwartością na turystów. Praga słynie z tradycji oraz przepięknej architektury, czaruje swoim urokiem turystów jak i mieszkańców. Celem naszej dwudniowej wycieczki jest pokazanie Państwu największych atrakcji i perełek, tak abyście Państwo poznali tą wyjątkową stolicę Europy i zapoznali się z tradycją, historią oraz licznymi legendami.

Dzień: sobota i niedziela (2 dni). Terminy: 24-25.06, 8-9.07, 22-23.07, 5-6.08, 19-20.08, 2-3.09, 16-17.09.2017r.

Wyjazd: 00.01 w sobotę (wyjazd w nocy z piątku na sobotę) Powrót: ok. 00.00 w niedzielę

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

  • Dzień 1: 09.30 przyjazd do Pragi – spotkanie z przewodnikiem, 5 godzin zwiedzania w tym ok. 40 minut czasu na odpoczynek, zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu, wieczorny pokaz fontann- spektakl "Woda, światło, dźwięk";
  • Dzień 2: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i 4 godziny zwiedzania, czas wolny, 15.45 - wyjazd z Pragi

CENA: Dorośli 489zł/ Studenci i młodzież 465zł/ Dzieci powyżej 4-10 lat 389zł

*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.

Cena zawiera: przejazd autokarem na trasie Zakopane – Praga – Zakopane, opiekę pilota, przewodnika polskojęzycznego w Pradze – 2 dni wg programu, zakwaterowanie w hotelu ** lub *** - pokój dwuosobowy lub 3 osobowy w przypadku rodzin, obiadokolację w pierwszym dniu, śniadanie w drugim dniu, ubezpieczenie Signal Iduna KL i NNW, poczęstunek: kanapka+ woda 0,5l.

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 50zł.

Dodatkowo płatne:Fontanna Krizikova- spektakl "Woda, światło, dźwięk" - 230 Kc Osoba/ GRATIS dzieci do 6 lat (płatne u pilota w autokarze), napoje do obiadokolacji.

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępu w trakcie sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.