ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
Praga

Złota Praga - weekendowa wycieczka autokarowa z noclegiem w Pradze.

Praga znajduje się w samym sercu Europy, określana jest jako złota i magiczna. Położona niczym Rzym, na kilku wzgórzach ponad łagodnym łukiem Wełtawy. Nazwa miasta wywodzi się od słowa czeskiego práh, które oznacza próg domu. Słowa te powiązane są z gościnnością oraz otwartością na turystów. Praga słynie z tradycji oraz przepięknej architektury, czaruje swoim urokiem turystów jak i mieszkańców. Celem naszej dwudniowej wycieczki jest pokazanie Państwu największych atrakcji i perełek, tak abyście mogli poznać tą wyjątkową stolicę Europy, jej tradycję, historię oraz liczne legendy.

Terminy Lato 2019: 29-30.06, 27-28.07, 10-11.08, 21-22.09.

Wyjazd: 00.01 w sobotę (wyjazd w nocy z piątku na sobotę) Powrót: ok. 00.00 w niedzielę

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

  • Dzień 1: 09.30 przyjazd do Pragi – spotkanie z przewodnikiem, 5 godzin zwiedzania w tym ok. 40 minut czasu na odpoczynek, zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu, wieczorny rejs stakiem po Wełtawie.
  • Dzień 2: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i 4 godziny zwiedzania, czas wolny, 15.30 - wyjazd z Pragi

CENA: Dorośli 595zł/ Studenci do 26 lat, młodzież, dzieci od 10 lat 555zł/ Dzieci 4-10 lat 495zł

*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.

Cena zawiera: przejazd autokarem na trasie Zakopane – Praga – Zakopane, opiekę pilota, przewodnika polskojęzycznego w Pradze – 2 dni wg programu, zakwaterowanie w hotelu ** lub *** - pokój dwuosobowy lub 3 osobowy w przypadku rodzin, obiadokolację w pierwszym dniu, śniadanie w drugim dniu, ubezpieczenie Signal Iduna KL i NNW, poczęstunek: kanapka+ woda 0,5l.

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 50zł.

Dodatkowo płatne: Rejs statkiem po Wełtawie: 14€ dorośli/ 8€ dzieci 3-11 lat/ GRATIS dzieci do 3 lat; napoje do obiadokolacji.

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępu w trakcie sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

domki w górach