ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
Wiedeń

Zakopane - WIEDEŃ - atrakcyjna wycieczka jednodniowa

Wiedeń - stolica, a zarazem największe miasto Austrii leżące nad Dunajem. To jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Przyciąga wielkim bogactwem wielowiekowej historii, kultury i tradycji. Na każdym kroku zachwyca turystów, a tradycja przeplata się ze współczesnością. Wiedeńskie parki, pałace, monumentalne świątynie, staromiejskie uliczki, muzea, restauracje, kawiarnie, urocze sklepiki pozwalają oderwać się od codzienności i poczuć atmosferę tego niepowtarzalnego miasta.

Podczas wycieczki zobaczymy m.in. gotycką Katedrę Św. Szczepana, Ratusz, Operę Wiedeńską, Parlament, Uniwersytet, Hofburg, dawną siedzibę Habsburgów – Pałac Schönbrunn i otaczające go przepiękne ogrody, Palmiarnię, arkadę Glorietta.

Dzień: czwartek (wyjazd w nocy ze środy na czwartek)

Wyjazd: 00.30 Powrót: ok.00.00

CENA: Dorośli 255zł/ Studenci do 26 lat i młodzież 230zł/ Dzieci 4-10 lat 209zł

*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota, przewodnika po Wiedniu, audio guide, ubezpieczenie NNW i KL, poczęstunek: kanapka+ woda 0,5l.

Obowiązkowo płatne: bilet na METRO i komunikację miejską: 8€- dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia/ 0€- dzieci do 15 lat (obowiązuje tylko w wakacje i w dni wolne od szkoły)/ GRATIS- dzieci do 6 lat.

Opcjonalnie płatne:  Pałac Schönbrunn: 16€ dorośli/ 14,5€ studenci (posiadający legitymację międzynarodową), niepełnosprawni/ 11,5€ dzieci i młodzież 6-18 lat/ GRATIS dzieci do 6 lat; Katedra Św. Szczepana: 5,5€ dorośli/ 4€ dzieci 15-18 lat/ 2€ dzieci 6-14 lat/ GRATIS dzieci do 6 lat; Muzeu Mozarta: 11€ dorośli/ 9€ studenci, seniorzy/ 4,5€ dzieci i młodzież do 19 lat

Organizator nie odpowiada za zmiany cen wstępów w trakcie sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego- paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Prosimy pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu oraz ciepłej odzieży.

domki w górach