ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
Wycieczka Tricklandia i Ścieżka w koronach drzewWycieczka Tricklandia i Ścieżka w koronach drzewWycieczka Tricklandia i Ścieżka w koronach drzewWycieczka Tricklandia i Ścieżka w koronach drzew

Wycieczka Ścieżka w koronach drzew i Tricklandia w jeden dzień.

Ścieżka w koronach drzew to niezwykły spacer wśród wierzchołków sosen i świerków, którego zwieńczeniem jest 32 metrowa wieża widokowa z przepiękną panoramą Tatr Bielskich oraz Pienin. W godzinach popołudniowych przeniesiemy się do świata iluzji - do Tricklandii, najpiękniejszego lustrzanego labiryntu w Europie Środkowej.

Dzień: każdy wtorek.

Godzina wyjazdu: 08.00 Powrót: ok.18.00

CENA: Dorośli 80 zł/ Studenci i młodzież 75zł/ Dzieci 3-10 lat 60zł/ Dzieci do 3 lat 40zł

Cena zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne: Ścieżka w koronach drzew: 9€- osoba dorosła/ 7€- dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 22€- bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 6€)/ GRATIS- dzieci do 3 lat; Tricklandia: 9€- osoba dorosła/ 8€- studenci/ 6€- dzieci 4-15 lat, emeryci, osoby niepełnosprawne/ 25€- bilet rodzinny 2+2/ 22€- bilet rodzinny 2+1 (1 dziecko)/ 20€- bilet rodzinny 1+2 (2 dzieci)/ GRATIS dzieci do 4 lat

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego- paszprtu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

UWAGA: W związku z trwającym remontem wyciągu na Bachledowej cena biletu i program wycieczki mogą ulec zmianie. W przypadku nieuruchomienia wyciągu grupa, wraz z pilotem, podchodzi do wejścia na kładkę (ok. 1h).