Tatralandia z Zakopanego

PARK WODNY TATRALANDIA - gratka dla rodzin z dziećmi w każdym wieku

Największy w tej części Europy, czynny cały rok, termalny park wodny w okolicy Liptowskiego Mikulasza oferuje wspaniałe atrakcje dla całej rodziny. Woda w basenach ma lecznicze właściwości, pochodzi z wód morza, które znajdowało się na terenie Liptowskiej Kotliny przed 40 milionami lat.

Wody Tatralandii wspaniale działają na układ ruchowy i oddechowy. 14 termalnych basenów z leczniczą wodą o temperaturze od 24 - 39 °C wyposażonych jest w wiele atrakcji takich jak; mosty pontonowe, krzesła i łóżka z masażami wodnymi, wodne grzybki, perłowe kąpiele, prysznice, sztuczne prądy, ścianę do wspinaczki, siatkówkę, koszykówkę. Każdego dnia na basenach odbywają się animacje, konkursy,a dla miłośników aktywnego wypoczynku wodny aerobik.

Dla dzieci to istny raj, mogą korzystać z basenów o temperaturze wody od 28-32 °C z bajkowym zamkiem, ze zjeżdżalniami, z tryskającym wodą wężem z palmami, wodną huśtawką, sztucznym deszczem, powietrznymi gejzerami itp. Dużą atrakcję zarówno dla dzieci jak i dorosłych są różnorodne rury i zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. Miłośnikom odnowy biologicznej proponujemy wizytę w Witalnym Świecie gdzie będzie można skorzystać z wielu zabiegów i urządzeń hydro terapii, które pomogą doskonale zrelaksować się i odprężyć ciało.


Tatralandia - galeria
DZIEŃ: wycieczka na zamówienie dla grup od 10 osób


WYJAZD: 09.00 POWRÓT: ok.19.30


CENA:
Dorośli: 60 zł/
Studenci do 26 lat i młodzież: 60 zł
Dzieci 4-10 lat: 55 zł
Dzieci do 4 lat: 45 złCena zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne:  bilet wstępu. Aktualny cennik:  27€ dorośli/ 23€ studenci*, młodzież 12-18 lat, seniorzy 60+, niepełnosprawni i ich opiekunowie/ 20€ dzieci 6-12 lat/ GRATIS dzieci do 6 lat.

*osoby od 18 do 26 lat z ważną legitymacją ISIC, ITIC, EURO26, GO2

Opcjonalnie płatne: kanapka 6zł

Organizator nie odpowiada za zmianę ceny wstępu w trakcie sezonu.UWAGA:

Warunki przekroczenia granicy będą zależne od zasad panujących w danym kraju na dzień realizacji wycieczki.

Przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego- paszportu lud dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Przypominamy o zabraniu ręcznika oraz stroju kąpielowego- na basenach obowiązuje zakaz kąpieli w spodenkach typu "shorty" lub bieliźnie.Rezerwuj terazdomki w górach