ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
Wycieczka Lubowla i Ścieżka w koronach drzewWycieczka Lubowla i Ścieżka w koronach drzewWycieczka Lubowla i Ścieżka w koronach drzewWycieczka Lubowla i Ścieżka w koronach drzew

Wycieczka Zamek Lubowla i Ścieżka w koronach drzew w jeden dzień.

Zamek Lubowla został wybudowany pod koniec XIII wieku i jest ściśle związany z polską historią. U jego podnóży znajduje się skansen, który przybliża tradycyjne życie na wsi. Ścieżka w koronach drzew znajduje się w samym sercu pięknego lasu Doliny Bachledzkiej. Spacerując nią zapoznajemy się z miejscową florą i fauną.

Dzień: każdy piątek.

Godzina wyjazdu: 08.00 Powrót: ok. 19.00

CENA: Dorośli 99zł/ Studenci i młodzież 89zł/ Dzieci 3-10 lat 79zł/ Dzieci do 3 lat 40zł

Cena zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodnika w Zamku, ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne: Zamek + skansen: 6€- osoba dorosła/ 4,5€- emeryci 60+/ 3€- studenci, dzieci 6-19 lat/ 12,5€- bilet rodzinny (max. 4 dzieci do 15 lat); Ścieżka w koronach drzew: 9€- osoba dorosła/ 7€- dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 22€- bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 6€)/ GRATIS- dzieci do 3 lat; Wyjazd wyciągiem (góra): 8€- osoba dorosła/ 6€- dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 20€- bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 5€)/ GRATIS- dzieci do 3 lat.

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego- paszprtu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

UWAGA: W związku z trwającym remontem wyciągu na Bachledowej cena biletu i program wycieczki mogą ulec zmianie. W przypadku nieuruchomienia wyciągu grupa, wraz z pilotem, podchodzi do wejścia na kładkę (ok. 1h).