Eger

EGER - barokowe zabytki, węgierskie wino i tradycyjna zupa gulaszowa oraz wody termalne

Droga na Węgry wiedzie początkowo przez Słowację, malowniczy Spisz i rozpościerające się dookoła widoki tatrzańskich szczytów. Pobyt na Węgrzech rozpoczynamy od zwiedzania przepięknego Egeru, zwanego często Małym Krakowem, poprzez degustację węgierskiego wina i tradycyjnej zupy gulaszowej.

Eger znajdujący się u wrót Gór Bukowych nad rzeką Eger. Miasto, słynne z męstwa, term i wina Egri Bikavér, czyli Byczej Krwi. Zachwyca bogactwem zabytków i urokiem wąskich uliczek. Miasto i jego okolice słyną od wielu wieków z uprawy winnej latorośli i produkcji wina. Zabierzemy Państwa na degustację wina Egri Bikavér do płynącej winem Doliny Pięknej Pani, gdzie poza odwiedzeniem piwniczek będzie można zakupić najsmaczniejsze węgierskie wina. Dla chętnych przewidziany jest pobyt w ośrodku basenów termalnych.


Eger - galeria
DZIEŃ: wycieczka na zamówienie dla grup od 10 osób


WYJAZD: 05.00 POWRÓT: ok.24.00


CENA:
Dorośli: 225zł
Studenci do 26 lat i młodzież: 199zł
Dzieci 4-10 lat: 175złCena zawiera: przejazd komfortowym autokarem lub busem (zaleznie od wielkości grupy), opiekę pilota, przewodnika po Egerze, ubezpieczenie NNW i KL, degustację wina Egri Bikavér i tradycyjnej zupy gulaszowej, kapelę cygańską, wstęp do kościoła Minorytów oraz Bazyliki, poczęstunek: kanapka + woda 0,5l.

Dodatkowo płatne: Zamek w Egerze: 2000HUF

Opcjonalnie płatne: Basen: 2400HUF dorośli/ 2000HUF dzieci, emeryci;
Muzeum Marcepana: 1000HUF normalny/ 500HUF ulgowy;
obiad - około 3000HUF (1000HUF=ok.15zł).

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.UWAGA:

Warunki przekroczenia granicy będą zależne od zasad panujących w danym kraju na dzień realizacji wycieczki.

Przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Prosimy pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu, stroju kąpielowym i ręczniku oraz ciepłej odzieży.

Rezerwuj teraz
domki w górach