ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
Eger

EGER - barokowe zabytki, węgierskie wino i tradycyjna zupa gulaszowa oraz wody termalne

Droga na Węgry wiedzie początkowo przez Słowację, malowniczy Spisz i rozpościerające się dookoła widoki tatrzańskich szczytów. Pobyt na Węgrzech rozpoczynamy od zwiedzania przepięknego Egeru, zwanego często Małym Krakowem, poprzez degustację węgierskiego wina i tradycyjnej zupy gulaszowej.

Eger znajdujący się u wrót Gór Bukowych nad rzeką Eger. Miasto, słynne z męstwa, term i wina Egri Bikavér, czyli Byczej Krwi. Zachwyca bogactwem zabytków i urokiem wąskich uliczek. Miasto i jego okolice słyną od wielu wieków z uprawy winnej latorośli i produkcji wina. Zabierzemy Państwa na degustację wina Egri Bikavér do płynącej winem Doliny Pięknej Pani, gdzie poza odwiedzeniem piwniczek będzie można zakupić najsmaczniejsze węgierskie wina. Dla chętnych przewidziany pobyt w ośrodku basenów termalnych.

Dzień: środa - terminy: 26.06, 10.07, 24.07, 07.08, 21.08

Godzina wyjazdu: 05.00 Powrót: ok.24.00

CENA: Dorośli: 225zł/ Studenci do 26 lat i młodzież: 199zł/ Dzieci 4-10 lat: 175zł

*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota, przewodnika po Egerze, ubezpieczenie NNW i KL, degustację wina Egri Bikavér i tradycyjnej zupy gulaszowej, kapelę cygańską, wstęp do kościoła Minorytów oraz Bazyliki, poczęstunek: kanapka + woda 0,5l.

Dodatkowo płatne: Zamek w Egerze: 1700HUF

Opcjonalnie płatne: Podziemia "Miasta pod miastem": 1500HUF normalny/ 800HUF ulgowy (dzieci do 18 lat i seniorzy 62+); Basen: 2200HUF dorośli/ 1800HUF dzieci, emeryci; Muzeum Marcepana 800HUF normalny/ 400HUF ulgowy; obiad - około 3000HUF (1000HUF=ok.15zł).

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Prosimy pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu, stroju kąpielowym i ręczniku oraz ciepłej odzieży.

domki w górach