ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
zamek OrawskiJaskinia DemianowskaKieżmarokzamek Orawski

DOOKOŁA TATR - w jeden dzień objedziemy dookoła całe Tatry!

Wycieczka łącząca w sobie wiele różnorakich atrakcji. Jej trasa biegnie najpiękniejszymi górskimi drogami.

Poprzez Polskie Podtatrze, a więc wyloty dolin Kościeliskiej i Chochołowskiej, dalej przez Witów i Chochołów dotrzemy na Słowację.

Pierwszym zwiedzanym miejscem jest wznoszący się na 112 metrowej skale Zamek Orawski, gdzie czeka nas prawie dwugodzinny spacer po komnatach, muzeum etnograficznym, archeologicznym i historycznym połączony z występami nadwornych aktorów oraz pokazem ornitologicznym.

Dalszy etap wycieczki to autokarowa wspinaczka zboczami Tatr Zachodnich, by z Orawy przenieść się do krainy Janosika - Liptowa. W głębi Doliny Demianowskiej udamy się do Jaskini Wolności, jednej z największych i najpiękniejszych jaskiń Europy. Przemierzając Słowackie Podtatrze, zobaczymy tatrzańskie kurorty: Szczyrbskie Jezioro, Smokowiec, Tatrzańską Polankę i Łomnicę. W Liptowskim Mikulaszu przewidujemy postój na obiad i zakupy.

Dzień: czwartek, niedziela w terminach od 15.07 do 19.08.2018.

Wyjazd: 8.00 Powrót: ok.19:00

CENA: Dorośli 89zł/ Student, Młodzież 80zł/ Dziecko 3-10 lat 70zł/ Dzieci do 3 lat 40zł

*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.

Cena zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodnika po zwiedzanych obiektach, ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne: Zamek Orawski: 7€ osoba dorosła/ 3,5€ studenci, młodzież, emeryci, dzieci powyżej 6 lat/ GRATIS- dzieci do 6 lat, Jaskinia Demianowska- trasa tradycyjna: 8€ dorośli/ 7€ uczniowie i studenci, osoby powyżej 60 lat/ 4€-dzieci 6-15 lat/ GRATIS- dzieci do 6 lat/ 4€- niepełnosprawni powyżej 15 lat.

Opcjonalnie płatne: Foto 3€/Video 5€ w Zamku Orawskim; Foto/Video 10€ w Jaskini; kanapka 6zł.

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie trwania sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.