ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego
Bratysława i zamek w Bojnicach

Bratysława - stolica i zarazem największe miasto Słowacji

Bratysława leży po obydwu stronach Dunaju i jako jedyna ze stolic świata graniczy z dwoma państwami – Węgrami i Austrią. Charakterystycznym obiektem jest wznoszący się 80 metrów nad miastem Zamek Bratysławski z XIV-XV wieku, który w późniejszym czasie ulegał wielokrotnym przebudowom. Odwiedzenie położonej zaledwie 245 km od Zakopanego Bratysławy jest znakomitym pomysłem na spędzenie wolnego czasu!

Zwiedzanie zaczniemy od Zamku w Bojnicach, należącego do najładniejszych, najstarszych i najczęściej odwiedzanych zamków w Europie Środkowej. Następnie udamy się do Bratysławy na Wzgórze Zamkowe, gdzie zobaczymy parlament z panoramą Bratysławy oraz Zamek Bratysławski. Kolejnym punktem wycieczki będzie Stare Miasto i Katedra św. Marcina, najstarsze ulice miasta – Michalska i Venturska, Pałac Palfich, Pałac de Pauliho, Pałac komory austro-węgierskiej, Brama Michalska, Kościół Franciszkański, Rynek, Ratusz, Plac Hviezdoslava.

Dzień: sobota- terminy: 06.07, 20.07, 03.08, 17.08, 31,08, 14.09

Godzina wyjazdu: 05.00 Powrót: 00.00

CENA: Dorośli: 220 zł; Studenci do 26 lat i młodzież: 195 zł; Dzieci 4-10 lat: 170 zł

*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota, przewodnika po Zamku w Bojnicach, przewodnika po Bratysławie – 3 godziny, ubezpieczenie NNW i KL, poczęstunek: sandwicz + woda.

Dodatkowo płatne: Zamek w Bojnicach: 10€ dorośli/ 7€ seniorzy 65+/ 6€ studenci*, młodzież 15-18 lat/ 5niepełnosprawni i ich opiekunowie/ 4€ dzieci 6-15lat/1€ dzieci 3-6 lat/ GRATIS dzieci do 3 lat

Opcjonalnie płatne: foto 2€/ video 5€

* na podstawie legitymacji ISIC, EURO26

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Proszę pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu oraz ciepłej odzieży. Na drogę warto zabrać napoje i kanapki.

WYCIECZKA do BRATYSŁAWY - DODATKOWE INFORMACJE i REZERWACJA ON-LINE

domki w górach