ZAKOPANE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego

Bratysława - stolica i zarazem największe miasto Słowacji

Bratysława leży po obydwu stronach Dunaju i jako jedyna ze stolic świata graniczy z dwoma państwami – Węgrami i Austrią. Charakterystycznym obiektem jest wznoszący się 80 metrów nad miastem Zamek Bratysławski z XIV-XV wieku, który w późniejszym czasie ulegał wielokrotnym przebudowom. Odwiedzenie położonej zaledwie 245 km od Zakopanego Bratysławy jest znakomitym pomysłem na spędzenie wolnego czasu!

Zwiedzanie zaczniemy od Zamku w Bojnicach, należącego do najładniejszych, najstarszych i najczęściej odwiedzanych zamków w Europie Środkowej, a następnie udamy się do Bratysławy na Wzgórze Zamkowe, gdzie, zwiedzając, zobaczymy parlament z panoramą Bratysławy oraz Zamek Bratysławski. Kolejnym punktem wycieczki będzie Stare Miasto i Katedra św. Marcina (opcjonalne wejście), najstarsze ulice miasta – Michalska i Venturska, Pałac Palfich, Pałac de Pauliho, Pałac komory austro-węgierskiej, Brama Michalska, Kościół Franciszkański, Rynek, Ratusz, Plac Hviezdoslava.

Dzień: środa- terminy: 05.07. 19.07, 02.08, sobota- terminy: 01.07, 15.07, 29.07, 12.08, 26.08, 09.09

Godzina wyjazdu: 05.00 Powrót: 00.30

CENA: Dorośli: 215 zł; Studenci i młodzież: 189 zł; Dzieci 4 - 10 lat: 165 zł

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota, przewodnika po Zamku w Bojnicach, przewodnika po Bratysławie – 3 godziny, ubezpieczenie NNW i KL, poczęstunek: sandwicz + woda.

Dodatkowe opłaty obowiązkowe: Zamek w Bojnicach: 8€ dorośli, studenci, emeryci/3,5€ dzieci 6 – 15lat/1€ dzieci 3 – 6 lat; fotografowanie 2€

Cena nie zawiera wstępu do obiektów: Katedra św. Marcina – dorośli, studenci: 2,5 €; dzieci 6 – 15 lat: 1 €, dzieci do 6. roku życia – gratis

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Proszę pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu oraz ciepłej odzieży. Na drogę warto zabrać napoje i kanapki.

*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji